fbpx

iconTeslimat Bilgileri için :  0(212) 434 40 11 - 0(535) 335 02 22

Hesabım

Site Güvenliği

Temiz Mobilya sisteminde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. temizmobilya.com’nin alt yapısında kullanılan tüm sistemler en son teknolojiler kullanılarak oluşturulmakta ve kullanılan teknolojilerdeki  gelişmelere göre güncellenmektedir.

Sistemimizdeki her sayfa, EV SSL güvenlik sertifikası ile şifrelenmektedir.Sitemizdeki tüm sayfaların adres bölümünün ”https://” ile başladığını ve yeşil güvenlik bandını içerdiğini göreceksiniz. Bu yaptığınız işlemin tamamen güvenli ortamda gerçekleştiğini gösterir. Bu anahtar sayesinde tarayıcınız vasıtasıyla gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

Siz değerli müşterilerimizin internet üzerinden online işlemlerinizi güvenle yapabilmeniz için Temiz Mobilya’nın güvenli ödeme sistemi; ulaslararası ödeme sistemleri (PCI-DSS) veri güvenliği standartlarının koruması altındadır. Bu standartlara uyumluluğumuz, bağımsız kurumlar tarafından da denetlenmektedir.

Alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sistemimizde görünmemekte ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir. SSL sertifikası ile güvenli bölgede girilen kredi kartı bilgileriniz, ilgili bankanın ödeme onaylama sisteminde değerlendirilerek bankanızdan gelen onay ya da red mesajına göre siparişiniz işleme alınır.

Sitemiz üzerinden ve mağazamızda  tüm bankaların kredi kartlarını kullanabileceğiniz gibi, bankanızdan ya da internet şubeniz üzerinden oluşturacağınız sanal kartlar ile de alışveriş tutarınız kadar limit oluşturarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

temizmobilya.com bünyesinde yer alan bilgi işlem departmanı ile siz değerli ziyaretçilerimize sürekli ve kaliteli hizmet vermek için çalışmaktadır. Her konuda sorularınız için bilgi işlem departmanına ve satış temsilcilerimize cumartesi ve pazar günü dahil her gün 0(212) 434 40 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp ile Konuş
Yardımcı Olabileceğimiz Konu Varmı ?
Powered by